Інтерфакс-Україна
17:40 14.07.2021

"УДАР" закликає внести до "ресурсного" законопроекту зміни, які унеможливлять подорожчання нерухомості для громадян

1 хв читати
"УДАР" закликає внести до "ресурсного" законопроекту зміни, які унеможливлять подорожчання нерухомості для громадян

Партія "УДАР Віталія Кличка" запропонувала внести низку поправок до другого читання "ресурсного" законопроекту (№5600), щоб не допустити подорожчання нерухомості для громадян. Відповідну заяву голови виконкому Артура Палатного оприлюднила прес-служба політсили.

"Потрібно прибрати норми, які торкнуться пересічних громадян: оподаткування ПДФО за ставкою 18% (замість 5%) доходів від продажу об'єктів нерухомості, оподаткування ПДВ операцій із продажу житла, адже це призведе до подорожчання нерухомості. А також надання податковим органам права отримувати на запит інформацію від платника не лише за фактом виявленого правопорушення, а й тоді, коли ДПС виявить факти, які можуть свідчити про порушення платником податків вимог законодавства", - заявив політик.

Він зазначив, що в нинішньому вигляді законопроект поверне податкову систему в минуле століття.

"До 15 липня існує можливість внести поправки до прийнятого в першому читанні законопроекту №5600, який суттєво посилює податковий тиск на більшість сфер економіки та підсилює повноваження податківців. У разі ухвалення в нинішньому вигляді законопроект поверне податкову систему у дев'яності роки минулого століття. Потрібно скасувати низку вбивчих нововведень", - заявив Палатний.

Він також висловився проти урізання прав на отримання бюджетного відшкодування та можливості податкової брати в податкову заставу (без рішення суду) рухоме та нерухоме майно платника податків (зокрема вироблену продукцію), якщо платник оскаржує донараховані зобов'язання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" запровадила нові нормативи швидкості вантажного складу, збільшивши їх на 38%

Зростання економіки в Україні у травні-2025 пришвидшилось до 1,1%

Середня вартість новобудов Києва у І пів.-2025 знизилась на 1,2%

У ЄК стверджують, що продовжать користуватися чинним механізмом доходів з активів РФ

Львів отримає EUR5 млн гранту від Франції на реконструкцію вул.Миколайчука та підготовку до запуску трамвая

Україна залучить значні потоки капіталу протягом наступного десятиліття, якщо відновлення триватиме за планом, - Лагард

Зростання торгівлі в Європі може допомогти компенсувати втрати на світовому ринку - президентка ЄЦБ

Про початок або завершення будівництва можна буде повідомити в застосунку "Дія"

Рада прийняла закон про публічно-приватне партнерство

Ціна вступу України до ЄС може зменшитись за рахунок знерухомлених російських активів – Пишний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА