14:22 21.07.2021

Кабмін зобов'язав вугільні підприємства у разі боргів із зарплати спрямовувати на ці цілі щонайменше 80% коштів від реалізації продукції

1 хв читати
Кабмін зобов'язав вугільні підприємства у разі боргів із зарплати спрямовувати на ці цілі щонайменше 80% коштів від реалізації продукції

Кабінет Міністрів зобов'язав державні вугледобувні підприємства у разі наявності боргів із заробітної плати спрямовувати на оплату праці та внесення обов'язкових платежів, пов'язаних із такою оплатою, щонайменше 80% коштів, одержаних від реалізації вугільної продукції та інших надходжень.

Відповідні зміни до постанови №80 від 23 січня 2019 року за ініціативою Міністерства енергетики уряд ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з проектом постанови про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної галузі, Міненерго у разі наявності заборгованості із заробітної платі перераховує кошти вугледобувним підприємствам і ДП "Дирекція по будівництву об'єктів" за умови перерахування ними на оплату праці й пов'язані з цим обов'язкові платежі щонайменше 80% коштів, одержаних від реалізації продукції та інших надходжень на 1 число місяця, наступного за звітним періодом.

Проект постанови визначає додаткову умову отримання бюджетних коштів на оплату праці із застосуванням підходів, аналогічних тим, що діяли у 2018 році відповідно до постанови №63 від 7 лютого 2018 року щодо забезпечення вітчизняного видобутку вугільної продукції і подальшого реформування вугільної промисловості, йдеться у пояснювальній записці до документа.

Постанова №63, зокрема, для отримання бюджетних коштів передбачає спрямування на заробітну плату щонайменше 70% коштів від реалізації продукції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Bees Airline c 14 жовтня почне літати з Києва до Одеси

Шмигаль попросив НБУ та Держфінмоніторинг роз'яснити банкам роботу з податковою амністією

Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

Мінінфраструктури пропонує перепризначити Сергія Лещенка на посаду члена наглядової ради "Укрзалізниці"

Експерти рекомендують Мінрегіону визнати газові угоди підприємств ТКЕ з "Нафтогаз Трейдинг" недійсними

За перший тиждень роботи ДІАМ опрацювала понад 1300 дозвільних документів

Шмигаль: До опалювального сезону країна готова

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА