15:40 21.07.2021

МВФ до 2023 року реалізує в Україні проект "Продовження податково-бюджетних реформ"

2 хв читати
МВФ до 2023 року реалізує в Україні проект "Продовження податково-бюджетних реформ"

Міжнародний валютний фонд (МВФ) коштом наданого Європейським Союзом фінансування розпочав реалізацію в Україні проекту "Продовження податково-бюджетних реформ", який розрахований до 2023 року, повідомило представництво ЄС в Україні.

"Новий проект "Продовження податково-бюджетних реформ в Україні", який реалізовуватиме МВФ коштом наданого ЄС фінансування, допоможе вдосконалити податково-бюджетне адміністрування в Україні та підвищити прозорість і підзвітність у сферах управління державними фінансами і збором податків", - зазначило представництво ЄС у релізі в середу.

Проект, зокрема, допоможе привести фіскальні інститути у відповідність до сучасних міжнародних практик і посприяти економічному зростанню й розвитку країни, додали в представництві ЄС в Україні. Йдеться також про модернізацію бюджетного процесу, вдосконалення збору податків й основних функцій адміністрування податків.

"Пандемія створює проблеми для управління економікою та сталого розвитку в усьому світі. За допомогою таких проектів Європейський Союз і його партнери допомагають забезпечити належний рівень готовності економічних інституцій України для стабільного і справедливого відновлення", - наводить слова заступника голови представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло прес-служба.

"Сьогодні Україна є одним з основних бенефіціарів допомоги МВФ із питань розвитку потенціалу, і ми раді можливості ще більше розширити нашу підтримку цій країні в межах партнерських відносин з Європейським Союзом. Метою цього проекту є вдосконалення управління бюджетними ресурсами в Україні та сприяння економічній стабільності та інклюзивному зростанню", - додала заступник директора-розпорядника МВФ Антуанет М. Саєх.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

Київрада підтримала звернення щодо недопущення захоплення земель території столиці

За 1-2 роки ми побачимо результати розпочатих змін на українській митниці у напрямі наближення до європейських стандартів, - міжнародний експерт

Кличко: Уряд має зафіксувати ціну газу для бюджетних установ на рівні 11,2 грн за 1 куб. м

Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету, що містять обов'язкове накладення санкцій на ПП-2, - Вітренко

Кулеба: Ми працюємо над збільшенням фінансової підтримки України з боку США в $1 млрд на рік

США за рік пожертвують бідним країнам ще 500 млн доз вакцини Pfizer, пообіцяв Байден

Польща домоглася участі у процедурі сертифікації Nord Stream 2 AG

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА