Інтерфакс-Україна
07:27 23.07.2021

Україна дорозмістила єврооблігації-2029 на $500 млн під 6,3%

1 хв читати
Україна дорозмістила єврооблігації-2029 на $500 млн під 6,3%

Україна 22 липня здійснила прайсинг додаткового випуску єврооблігацій на $500 млн з погашенням 21-го травня 2029 року: довипуск пройшов з прибутковістю 6,30% і ціною пропозиції 103,493% від номіналу, повідомило Міністерство фінансів України.

"Успіх цієї угоди з дорозміщення єврооблігацій, здійсненої упродовж одного дня, свідчить про постійну міцну підтримку України з боку міжнародної інвестиційної спільноти", - наводяться в релізі на сайті відомства слова міністра фінансів Сергія Марченка.

Мінфін зазначив, що фінальна книга заявок розміром $1,7 млрд дозволила досягти звуження спредів прибутковості на 32,5 базисних пункта (б.п.) порівняно з вихідним орієнтиром дохідності і на 57,5 б.п. порівняно з прибутковістю (6,876%) при первинному розміщенні цих облігацій на $1,25 млрд у квітні цього року.

"Ми обмежили обсяг угоди, оскільки продовжуємо дотримуватися нашої стратегії пріоритетності залучення пільгового фінансування для покриття більшості потреб у зовнішніх запозиченнях", - зазначив Марченко.

Він додав, що сприятливі ринкові умови дозволили Мінфіну поступово виконувати план запозичень на цей рік перед тим, як на ринку почнеться зменшення ділової активності під час сезону відпусток.

Відомство уточнило, що спільними лід-менеджерами трансакції виступили BNP Paribas і Goldman Sachs International. Розрахунки з випуску повинні відбутися 27-го липня, а залучені кошти будуть використані для фінансування загальних бюджетних призначень.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрексімбанк закриє центральне відділення у Києві та підрозділи у Тернополі й Чернівцях

Українська промисловість відіграватиме основну роль у повоєнному відновленні – CEO "Інтерпайпа"

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА