11:36 23.07.2021

Попит на житлову нерухомість в Україні залишається стабільним - FIMA

2 хв читати
Попит на житлову нерухомість в Україні залишається стабільним - FIMA

Попит на квартири в Україні загалом залишається стабільним, а із завершенням локдауну зафіксовано тенденцію до зростання, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор Асоціації з управління фінансами та інвестиціями (FIMA) Вікторія Волковська.

"Згідно з дослідженням FIMA, як і раніше, більшість (76,9%) - покупці, які повідомляють про бажання поліпшити свої житлові умови. Частка інвесторів, які купують житло для здачі в оренду, становить приблизно 38,5%. Такі категорії, як переселенці зі Сходу і Криму, безумовно, присутні, але не становлять значної кількості", - сказала вона.

Згідно з онлайн-опитуванням управителів фондів фінансування будівництва (ФФБ), проведеним за підсумками роботи в першому півріччі 2021 року, 61,5% респондентів повідомили, що попит на житло суттєво не змінився, 15,4% зазначили, що попит зменшився на 10-20%. Водночас 15,4% респондентів повідомили, що попит зріс на 10-20%, а 7,7% - більше ніж 20%.

"На початку 2021 року через тривалий карантинний період, падіння доходів ми фіксували просідання реального попиту. У квітні-травні 2021 року ситуація змінилася в кращий бік і кількість проданих квартир вийшла на докарантинний рівень. Нині ринок нерухомості демонструє тенденцію повного відновлення до показників переважно успішного 2019 року", - повідомив директор ТОВ "ФК "Інтерсвіт" Юрій Зав'ялич (Львів).

Асоціація з управління фінансами та інвестиціям (FIMA) створена в травні 2020 року. Об'єднує 41 фінкомпанію-управителя фондів ФФБ у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому та Харкові.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Bees Airline c 14 жовтня почне літати з Києва до Одеси

Шмигаль попросив НБУ та Держфінмоніторинг роз'яснити банкам роботу з податковою амністією

Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

Мінінфраструктури пропонує перепризначити Сергія Лещенка на посаду члена наглядової ради "Укрзалізниці"

Експерти рекомендують Мінрегіону визнати газові угоди підприємств ТКЕ з "Нафтогаз Трейдинг" недійсними

Шмигаль: До опалювального сезону країна готова

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

Київрада підтримала звернення щодо недопущення захоплення земель території столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА