19:19 26.07.2021

Ватикан уперше з 1967 року оприлюднив фінансовий звіт Управління майном Апостольського престолу

2 хв читати
Ватикан уперше з 1967 року оприлюднив фінансовий звіт Управління майном Апостольського престолу

Управління майном Апостольського Престолу (APSA) вперше з 1967 року оприлюднило фінансовий звіт, повідомляє Vatican News.

В інтерв'ю Vatican News президент APSA єпископ Нунціо Галантіно повідомив, що оприлюднення бюджету стало "кроком уперед у напрямку прозорості та спільного використання".

"Публікація балансу - це знак великої поваги до всіх тих, хто з довірою і щедрістю передав і продовжує передавати частину своїх ресурсів до рук католицької церкви", - сказав єпископ Галантіно.

Згідно зі звітом, APSA безпосередньо управляє 4051 об'єктом нерухомості в Італії, 92% яких розташовані в Римі і провінції, і доручає стороннім компаніям управління приблизно 1120 об'єктами нерухомості за кордоном, перш за все, в Лондоні, Парижі, Женеві та Лозанні, не рахуючи посольств у всьому світі.

Повідомляється, що в зв'язку з кризою, викликаним пандемією, APSA пішло назустріч орендарям комерційних приміщень, скоротивши орендну плату на 30-50% в залежності від підприємства. Крім того, представлений проект здачі внайми порожніх будівель. Проект розпочнеться з капітального ремонту 100 квартир, які потім будуть здаватися через посередництво агентств з нерухомості.

У звіті повідомляється, що завдяки здачі в оренду нерухомості в Парижі і Лондоні стала можлива безоплатна передача в користування Служби Папських милостей знаменитого Палаццо Мільоре, який був перетворений у притулок для бездомних. Зазначається також, що було придбано нову будівлю недалеко від Тріумфальної арки в Парижі: продавець, який скористався посередництвом ватиканської компанії Sopridex, передав частину вирученої суми на будівництво нового храму в одному з бідних районів Парижа.

Спростовуючи популярні міфи про несплату податків Ватиканом, APSA повідомляє, що в 2020 році ним сплачено в італійську казну 5,95 мільйона в рахунок єдиного муніципального податку (IMU) і 2,88 мільйона в рахунок податку на прибуток для підприємств.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

Київрада підтримала звернення щодо недопущення захоплення земель території столиці

За 1-2 роки ми побачимо результати розпочатих змін на українській митниці у напрямі наближення до європейських стандартів, - міжнародний експерт

Кличко: Уряд має зафіксувати ціну газу для бюджетних установ на рівні 11,2 грн за 1 куб. м

Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету, що містять обов'язкове накладення санкцій на ПП-2, - Вітренко

Кулеба: Ми працюємо над збільшенням фінансової підтримки України з боку США в $1 млрд на рік

США за рік пожертвують бідним країнам ще 500 млн доз вакцини Pfizer, пообіцяв Байден

Польща домоглася участі у процедурі сертифікації Nord Stream 2 AG

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА