11:46 17.08.2021

Процес відбору директора БЕБ непокоїть бізнес своєю тривалістю і скандальністю - ЄБА

1 хв читати
Процес відбору директора БЕБ непокоїть бізнес своєю тривалістю і скандальністю - ЄБА

Процес відбору директора Бюро економічної безпеки (БЕБ) непокоїть бізнес своєю тривалістю і скандальністю, повідомила в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.

"Від самого початку бізнес наголошував, що робота нового органу має базуватися на таких принципах, як політична та операційна незалежність, фокусі на аналітичній функції, демілітаризації, прозорому відборі керівництва та персоналу, контролі з боку громадськості та наглядових органів, підвищенні відповідальності за неправомірні дії", - зазначила Дерев'янко.

"Водночас процес відбору керівника, який ми зараз спостерігаємо в країні, хвилює своєю тривалістю і скандальністю", - наголосила вона.

За словами виконавчого директора ЄБА, бізнес очікував обрання керівника БЕБ у липні. "Відверто кажучи, ще як мінімум місяць тому бізнес-спільнота очікувала отримати ефективного і прогресивного керівника. Тому зараз поки що гравці ринку продовжують уважно стежити за процесом", - зазначила Ганна Дерев'янко.

Як повідомлялося, за підсумками заслуховування 12 кандидатів, відібраних із 59, до заключного етапу конкурсу на голову нового органу пройшли голова Державної фіскальної служби (ДФС) Вадим Мельник, член Ради НБУ Василь Горбаль і прокурор Офісу генпрокурора Аттіла Ковчі.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА