Інтерфакс-Україна
12:17 25.08.2021

Глава Мінфіну: Дефіцит держбюджету-2022 на рівні 3,5% ВВП - це чітка позиція, і ми не бачимо можливості її переглядати

1 хв читати
Глава Мінфіну: Дефіцит держбюджету-2022 на рівні 3,5% ВВП - це чітка позиція, і ми не бачимо можливості її переглядати

Дефіцит державного бюджету на 2022 рік у законопроекті до першого читання передбачається на рівні 3,5% ВВП відповідно до Бюджетної декларації на три роки, при цьому немає можливості цей показник переглядати до другого читання, повідомив глава Міністерства фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"3,5% дефіциту - це чітка позиція, зафіксована в програмі, середньостроковій декларації. І ми не бачимо можливості її переглядати", - сказав він.

Бюджетна декларація передбачає поступове скорочення дефіциту держбюджету з 5,5% ВВП у 2021 році до 3,5% ВВП і 3% ВВП у два наступні роки відповідно і до 2,7% ВВП у 2024-му. "Минулого року ми довго і складно проводили переговори з МВФ про дефіцит. Зрештою змушені були прийняти позицію МВФ і скоротити дефіцит до 5,5% ВВП. Наразі йдеться про 3,5%, і дискусії про підвищення немає", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин

Україна за 4 міс. зменшила експорт ЗРС у тонах на 10% і на 21% у валюті

Ціни е/е для промисловості в першій декаді травня збільшилися проти квітня на 20% – ексміністерка енергетики

ICU спільно з "Уліс" створює інвестфонд нерухомості "Уліс.Ворохта" на 200 млн грн

До енергосистеми України 12 травня підключено один блок АЕС після ремонту – ексміністерка енергетики

Агропідприємства в 2025р. отримали 44,5 млрд грн за різними держпрограмами - Шмигаль

Україна може дуже швидко запровадити програму додавання 10% біоетанолу в бензини – директор А-95

Використання бензину з 5% біоетанолу поки обходиться без проблем, за винятком курйозних ситуацій – експерт

Україна 2024/25 МР поставила на ринки Близького Сходу та Північної Африки 90% експортованого цукру

Інвестори пролонгували фінансування облігацій KSG Agro на $1,5 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА