Інтерфакс-Україна
09:06 26.08.2021

Шахтарі мають отримувати зарплату стабільно, а не від свята до свята - Галущенко

1 хв читати
Шахтарі мають отримувати зарплату стабільно, а не від свята до свята - Галущенко

Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що робота гірників має бути адекватно оцінена, повідомляє прес-служба Міненерго.

"Я особисто переконався, що це важка і непересічна професія. Така праця має адекватно оцінюватися державою. Ми будемо робити все можливе, щоб закрити питання із заробітної плати", - заявив Галущенко під час свого візиту на шахту "Степова" ДП "Львіввугілля" в середу.

За його словами, бюджет на наступний рік має враховувати реальні потреби вугледобувної галузі, щоб гірники отримували зарплату систематично, а не від свята до свята.

Зазначається, що Міненерго тісно взаємодіє з народними депутатами для вирішення проблем вугільної галузі.

Зокрема, вже на найближчих засіданнях Верховної Ради має бути розглянуто питання про надання додаткових коштів на зарплати гірників цього року. Крім того, Міненерго зробило розрахунки необхідної суми коштів для вугільної галузі на наступний рік і надало документи на погодження до Мінфіну. За словами міністра, від стабільної роботи вугільної галузі та наявності планових запасів вугілля залежить стале проходження опалювального сезону.

Глава Міненерго також привітав гірників із прийдешнім професійним святом - Днем шахтаря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сьогоднішні власники валютних ОВДП не зможуть їх продати без змін Нацбанком його регулювання

Зеленський обговорив з міністром фінансів довгострокові перспективи України

АМКУ надав дозвіл на концентрацію 100% акцій ОГХК підконтрольним NEQSOL Holding ТОВ "Цемін Україна"

БЕБ підозрює 50 тис. ФОП у протиправних схемах, більшість з них - молодь

АМКУ оштрафував ДМЗ групи DCH Ярославського на 350 тис. грн за неподання інформації

Фармацевти звертаються до президента із закликом захистити реформу та зберегти прозорі правила на ринку

Чистий прибуток Укрексімбанку у І кв.-2025 зріс на 26,0% – до 2,4 млрд грн

Власник "Київхліба" заснував власне аграрне підприємство і цьогоріч отримає перший врожай

Обсяги виробництва молока в січні-квітні на 4% менше минулорічних, експорт під загрозою через очікувані квоти ЄС

Україна та МВФ досягли домовленості на рівні персоналу щодо 8-го перегляду програми EFF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА