Інтерфакс-Україна
17:08 27.08.2021

"Укрзалізниця" планує закупити 10-20 нових електричок для роботи у приміському напрямку навколо Києва

1 хв читати
"Укрзалізниця" планує закупити 10-20 нових електричок для роботи у приміському напрямку навколо Києва

АТ "Укрзалізниця" планує розпочати оновлення пасажирського приміського сполучення із закупівлі 10-20 нових електричок для роботи навколо Києва, про це в інтерв'ю Mintrans розповів в. о. члена правління "Укрзалізниці", директор філії "Пасажирська компанія" Олександр Перцовський.

"На стартовому етапі ми говоримо про 10-20 поїздів, які обслуговуватимуть приміський напрямок навколо столиці. Далі - більше. Можливо, не скрізь це буде єдиний формат, оскільки є різні потреби передмістя у всій країні та різні інфраструктурні особливості", - заявив він.

Перцовський також повідомив, що наразі компанія тестує електрички виробництва швейцарської компанії Stadler, готується до великого міжнародного тендеру на електропоїзди, деталізує технічне завдання.

"Stadler - це той гравець, який вже заявив про готовність локалізуватися в Україні. У компанії вже є успішний досвід у Східноєвропейських країнах. В Україні є велика база виробників вагонних меблів, кабінного обладнання, скла, різного електронного обладнання, за рахунок цього у нас може бути локалізація навіть вище, ніж Stadler досяг у тій самій Білорусі", - зазначив директор філії УЗ "Пасажирська компанія".

Як повідомлялося, раніше Міністерство інфраструктури, АТ "Укрзалізниця" і Stadler CIS AG, Stadler Rail AG (Швейцарія) та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків SERV підписали Меморандум про взаєморозуміння, який визначає засади співпраці та механізм спільної роботи сторін з питань розвитку сектору залізничного транспорту в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Писарука на чолі правління Райффайзен Банку з 1 січня 2026 року замінить його заступниця Гуріна

Україна постачала Сирії пшеницю двома суднами

Револьверний фонд Києва надає будинковим громадам кредити для покращення технічного стану житла

Бізнес найбільше скаржиться на ціни та доступ до е/е, відтік кадрів та споживачів, "тінь" та мінливе законодавче поле

Близько 4 млрд грн компенсацій за програмою "єВідновлення" видано за місяць

Ситуація з газом не настільки критична, як могло б бути після атак РФ, - член наглядради "Нафтогазу"

Середня зарплата в ритейлі в 2024 р. підвищилася на 30%, найвища зарплата у GoodWine - Opendatabot

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА