18:26 27.08.2021

ФДМ скасував конкурс із продажу ОГХК через допуск лише одного учасника

2 хв читати
ФДМ скасував конкурс із продажу ОГХК через допуск лише одного учасника

Фонд державного майна (ФДМ) скасував приватизаційний аукціон Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК), який мав відбутися 31 серпня, через допуск до конкурсу лише одного учасника, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі фонду.

Як повідомили у прес-службі, ФДМ отримав три заявки на участь в аукціоні з приватизації ОГХК, два потенційних учасники подали неповний пакет документів.

При цьому фонд розраховує на проведення нового приватизаційного аукціону у 2021 році, а також очікує більшої кількості учасників у ньому.

Як повідомлялося, уряд відніс ОГХК до переліку компаній, що підлягають приватизації, у серпні 2016 року. Однак терміни приватизації відкладали декілька разів, востаннє - у зв'язку з коронакризою та карантином.

ОГХК реалізує продукцію більше ніж до 30 країн світу і є одним із найбільших у світі виробників титанової сировини, займаючи 4% світового ринку. Основні ринки збуту - ЄС, Китай, Туреччина, а також США та країни Африки. Компанія видобуває руду для виробництва 20 тис. тонн титану на рік.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу інвестувати щонайменше 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов - не звільняти працівників протягом шести місяців і забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, а також надавати воду комунальним підприємствам-споживачам.

Дата приватизаційного аукціону біла призначена на 31 серпня 2021 року. Стартова ціна - 3,7 млрд грн, крок аукціону - 50 млн грн.

ОГХК у 2020 році збільшила чистий прибуток у 4,2 раза порівняно з 2019 роком - до 369,18 млн грн, чистий дохід за минулий рік скоротився на 11,5% - до 3 млрд 127,63 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА