Інтерфакс-Україна
17:30 28.08.2021

"Укрзалізниця" планує запустити перші отримані від КВБЗ два вагони на рейсі Маріуполь-Львів

2 хв читати
"Укрзалізниця" планує запустити перші отримані від КВБЗ два вагони на рейсі Маріуполь-Львів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) планує запустити на рейсі №69/70 Маріуполь-Львів перші два пасажирські вагони зі 100, уже вироблених Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ).

Як повідомила прес-служба "УЗ" у суботу, ці вагони компанія наразі презентує на виставці рухомого складу на першій платформі станції Київ-Пасажирський, яка триває до 29 серпня включно.

"Укрзалізниця" зазначає, що згідно з контрактом до кінця поточного року завод передасть ще десять пасажирських вагонів. Наступні 90 вагонів буде передано до липня 2022 року. Усі 100 вагонів планується використовувати на довгих магістральних маршрутах соціального значення.

"Нові вагони побудовані з урахуванням побажань пасажирів. Зокрема, у вагонах немає нижніх рундуків, під полицею залишили місце для багажу. Це дасть змогу розмістити, наприклад, великогабаритну валізу. Обшивка полиць виготовлена зі зносостійких матеріалів, які витримають посилені навантаження. У кожному купе встановлено чотири розетки з двома USB-портами. Крім того, у кожному вагоні в одній із вбиралень установлено стіл для пеленання. У всіх купе та вбиральнях встановлені кнопки виклику провідника. Плюс купе обладнані системою сигналізації: на ніч двері фіксуються кнопкою блокування, і під час відкриття дверей відповідний сигнал надходить до купе провідника. У пасажирських купе є невеличкі віконечка-кватирки, які можна відкрити на провітрювання", - розповіли в "УЗ".

У 2021 році в бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень. Зокрема, у рамках договору Крюківський вагонобудівний завод має побудувати й поставити "Укрзалізниці" 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Британський суд видав наказ про арешт активів ексвласника банку "Фінанси та кредит" Жеваго через несплату 1,5 млрд грн

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

З/п №12087-д вирішальний для інтеграції енергоринків, але потребує значних зусиль для впровадження європейських правил – думка

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

"Укрнафта" планує збільшити проливи на колишніх АЗК Shell та підвищити частку паливного бізнесу в доходах до 16-20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА