Інтерфакс-Україна
14:14 30.08.2021

"Укрзалізниця" у вересні випустить на маршрути 9 модернізованих купейних вагонів-трансформерів

2 хв читати
"Укрзалізниця" у вересні випустить на маршрути 9 модернізованих купейних вагонів-трансформерів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) до кінця 2021 року планує здійснити капітально-відновлювальний ремонт 50 пасажирських вагонів, роботи тривають на власних виробничих потужностях.

Як повідомила прес-служба компанії в понеділок, від початку 2021 року УЗ відновила капітально-відновлювальним ремонтом уже сім пасажирських купейних вагонів-трансформерів, наразі вони курсують у складі поїзда №737/738 Запоріжжя-Київ. Наступну партію (дев'ять вагонів) буде випущено в рейс у вересні.

"Оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки зі склопакетами, ролетні системи для захисту від сонця. Також у купе встановлені USB-розетки біля кожного місця, під столиками - спеціальні полички для підзарядки телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю", - розповіли в компанії.

За даними УЗ, такий капітально-відновлювальний ремонт коштує 16 млн грн, що майже вдвічі дешевше за придбання нового вагона. Середня ціна нового вагона - близько 30 млн грн.

Крім того, в релізі зазначено, що спільно з виробничо-інжиніринговим підприємством "Науково-виробниче об'єднання "Ріст" УЗ розробляє концепцію оновленого плацкартного вагона. Наразі вона передбачає, що модернізований плацкартний вагон буде оздоблено шторками приватності для кожної полиці, у кожному вагоні буде встановлено пеленальні столики.

"Плацкартний вагон ще має пройти випробування та доопрацювання, після чого він зможе стати серійним варіантом для капітально-відновлювальних ремонтів у 2022 році", - зазначено в повідомленні.

Уточнюється, що "Укрзалізниця" планує випускати близько сотні модернізованих власними силами різних типів вагонів щороку, плацкартні вагони вбачає одним із пріоритетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

Кількість виявлених податковою порушень оформлення трудових відносин за 6 міс. зменшилася вчетверо, обсяги штрафів - втричі

Свириденко доручила Марченку винести на уряд рішення про конкурсну комісію для відбору керівника митниці

Укргазбанк продав центральний офіс на Печерську за 317,9 млн грн

KLR Bus інвестував 40 млн грн у автобусний термінал у Хмельницькому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА