13:47 31.08.2021

Перший віце-прем'єр України і торгпред США обговорили у Вашингтоні посилення двосторонньої співпраці в торгівлі

1 хв читати
Перший віце-прем'єр України і торгпред США обговорили у Вашингтоні посилення двосторонньої співпраці в торгівлі

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економіки України Олексій Любченко і торговий представник США Кетрін Тай обговорили посилення українсько-американської співпраці у сфері торговельно-економічних та інвестиційних відносин, повідомило Міністерство економіки за підсумками зустрічі, що відбулася у Вашингтоні 30 серпня.

"Побудова спільних правил цифрової торгівлі та захисту прав інтелектуальної власності є вагомим внеском у розвиток людського капіталу в Україні та США. Тому пропоную приділити особливу увагу цим напрямам у подальшому діалозі", - наводить слова Любченка прес-служба міністерства в релізі у вівторок.

Він додав, що на сьогодні у рамках Українсько-американської Ради з торгівлі та інвестицій постійно працюють робочі групи з питань посилення захисту прав інтелектуальної власності, санітарних та фітосанітарних заходів, скорочення технічних бар'єрів у двосторонній торгівлі. Крім цього, незабаром розпочне роботу десяте засідання Ради, до проведення якого готується українська сторона.

Під час зустрічі сторони обговорили способи збільшення інвестицій між країнами, а також регуляторні питання, питання цифрової торгівлі, проблеми інтелектуальної власності, вдосконалення корпоративного управління, негативного впливу надмірних потужностей виробництва сталі та алюмінію в країнах із неринковою економікою, зазначило Мінекономіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА