Інтерфакс-Україна
19:20 02.09.2021

Україна і Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

1 хв читати
Україна і Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Україна і Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, повідомило Міністерство фінансів у четвер.

Як зазначив Мінфін на сайті, зміни передбачають, що будь-яка домовленість, досягнута компетентними органами України та Катару в рамках процедури взаємного узгодження, має виконуватися незалежно від будь-яких обмежень у часі, передбачених національним законодавством цих держав.

Крім цього, протокол передбачає розширення можливостей компетентних органів України та Катару про використання отриманої інформації за умови отримання дозволу від компетентного органу, який надав інформацію.

Протокол також містить нову редакцію ст. 28 угоди "Право на отримання вигід", що обмежує застосування пільгових умов положень угоди, якщо вони є основною метою.

Суб'єктами виконання протоколу є Мінфін і Держподаткова, йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА