Інтерфакс-Україна
18:09 03.09.2021

Мінфін пропонує закласти у зведеному бюджеті-2022 видатки на охорону здоров'я на рівні 4,5% ВВП, на освіту - 7,2%

1 хв читати
Мінфін пропонує закласти у зведеному бюджеті-2022 видатки на охорону здоров'я на рівні 4,5% ВВП, на освіту - 7,2%

Міністерство фінансів пропонує закласти видатки на охорону здоров'я у зведеному бюджеті на рівні 4,5% ВВП, на освіту - 7,2%, повідомило міністерство на сайті у п'ятницю.

"Плануємо на наступний рік закласти у зведеному бюджеті на рівні 4,5% ВВП на охорону здоров'я", - наводить прес-служба слова заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева за підсумками зустрічі з представниками профспілок та роботодавців щодо формування проекту держбюджету на 2022 рік.

При цьому Єрмоличев наголосив на необхідності підвищення ефективності використання коштів не лише в медицині, а й в освіті.

"У сфері освіти кошти мають працювати на освіту. Наступного року планується майже 7,2% ВВП за зведеним бюджетом. Ми передбачаємо можливість оновлення матеріально-технічної бази шкіл та підтримку організації якісного харчування учнів у закладах загальної середньої освіти", - повідомив заступник міністра фінансів.

Як повідомлялося, під час підготовки держбюджету-2021 екс-міністр охорони здоров'я Максим Степанов наполягав на необхідності закласти 5% ВВП на охорону здоров'я. У свою чергу міністр фінансів Сергій Марченко зазначав, що збільшення фінансування охорони здоров'я до 5% може відбутися у 2023 році у результаті поступового підвищення цієї динаміки із закладених у 2021 році 4,2% ВВП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується біля $63,2 за барель

Аукціон з продажу ОПЗ не відбувся

Витрати українців за кордоном у 2025 році скоротяться на 10%, прогнозують в НБУ

Офіційний курс долара за тиждень зріс на 0,72%, євро – на 0,27%

Мінекономіки спростовує інформацію про нібито згортання програми "Національний кешбек"

Найприбутковішими у ІІІ кв.-2025 стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та mono, mono обійшов за активами Укрсиб

Уряд скасує "Національний кешбек" з травня-2026р., але через нестачу коштів виплати можуть зупинити вже у лютому

"Ліси України" про результати аукціонів з поставкою в І кв.-2026: дуб і береза подорожчали, вільха подешевшала

Ціна українських акцій на біржах у Варшаві та Лондоні підскочила на 4-25% на новинах про мирний план

Лише 5% бізнесу не відчуває браку кадрів, проте 83% респондентів відкрили нові вакансії у 2025р. - опитування ЄБА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА