07:56 10.09.2021

США глибоко стурбовані кризою в управлінні "Нафтогазом України"

2 хв читати
США глибоко стурбовані кризою в управлінні "Нафтогазом України"

Вашингтон серйозно стурбований кризою в управлінні НАК "Нафтогаз України" і закликає активізувати заходи щодо врегулювання цієї проблеми, заявив представник держдепу США Нед Прайс.

"Ми глибоко стурбовані тривалою кризою в керівництві "Нафтогазу", зокрема відходом у відставку 8 вересня незалежних членів ради", - сказав Прайс на брифінгу в четвер.

Прайс зазначив, що Вашингтон закликає активізувати зусилля щодо вирішення питання і досягнення раціональної системи управління в "Нафтогазі".

"Ми вітаємо активну участь українського уряду в позитивному вирішенні цього питання", - додав Прайс.

Уряд України напередодні отримав заяви про відставку всіх трьох незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу": Клер Споттісвуд (Велика Британія), Бруно Лескуа (Франція) і Людо Ван дер Хейдена (Бельгія). Вони вважають, що призначення головою правління "Нафтогазу" Юрія Вітренка та його подальші дії різко погіршили взаємини з наглядовою радою і правлінням, а також поставили під сумнів майбутнє компанії та її фінансовий стан. Відставка незалежних членів наглядової ради, на їхню думку, дасть змогу прискорити вирішення цієї проблеми.

За словами Споттісвуд, після його призначення навесні майже не було нормального спілкування з наглядовою радою, документи від голови правління не надходили, на питання наглядової ради він не відповідав, а з компанії почали йти талановиті керівники.

"Ми просто не можемо бути ефективні за таких обставин, оскільки ми якісь рішення схвалюємо, а вони не виконуються", - заявила вона журналістам.

Конфлікт між незалежними членами наглядової ради та українською владою виник після відставки навесні глави правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва і призначення на його місце Вітренка. Ці кадрові зміни незалежні члени наглядової ради вважають незаконними. Однак спочатку вдалося досягти компромісу - вони погодилися продовжити роботу в наглядовій раді до проведення нового конкурсу з вибору членів наглядової ради. Весь цей час вони продовжували домагатися відставки Вітренка.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА