12:48 11.09.2021

РНБО оприлюднить інформацію про використання українських надр через два тижні – Данілов

1 хв читати
РНБО оприлюднить інформацію про використання українських надр через два тижні – Данілов

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України оприлюднить інформацію про використання українських надр через два тижні, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Коли рішенням РНБО було ухвалено покласти на стіл публічно для громадян всі надра, які є в країні, було дуже багато такого – ну а навіщо і що ж ви робите? Я вам можу доповісти, що через два тижні ви будете це все бачити. Вам буде дуже приємно", – заявив Данілов на конференції YES Brainstorming в суботу.

Як повідомлялося, 26 липня президент України ввів у дію рішення РНБО від 16 липня 2021 року "Про стимулювання пошуку, видобутку і збагачення корисних копалин, що мають стратегічне значення для сталого розвитку економіки і обороноздатності держави".

Рішенням РНБО затверджується список із 37 руд і неметалевих корисних копалин, що мають стратегічне значення для держави. Кабінету Міністрів України доручено у двомісячний термін затвердити список ділянок надр, які мають стратегічне значення і які будуть надані у користування на умовах угод про розподіл продукції, ділянок, які надаватимуться у користування шляхом проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування, та забезпечити щорічну актуалізацію списків ділянок.

YES Brainstorming організовано Ялтинською Європейською Стратегією (YES) і Фондом Віктора Пінчука.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА