12:18 14.09.2021

Україна очікує EUR600 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у листопаді після сигналу від МВФ - прем'єр

1 хв читати
Україна очікує EUR600 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у листопаді після сигналу від МВФ - прем'єр

Україна очікує EUR600 млн другого траншу макрофінансової допомоги ЄС у листопаді після сигналу від Міжнародного валютного фонду, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Що стосується мікрофінансів, ми отримали позитивний сигнал. (...) Наразі Європейська комісія очікує сигналу від МВФ. Було продовжено дату надання цього траншу. Ми чекаємо на отримання цих EUR600 млн також цієї осені, орієнтовно в листопаді", - сказав він під час прес-брифінгу у вівторок у Києві.

Як повідомлялося, перший транш Європейської комісії від імені Європейського Союзу в розмірі EUR600 млн Україна отримала в грудні 2020 року в рамках програми макрофінансової допомоги, пов'язаної з COVID-19.

Улітку 2020 року між урядом України та ЄК було підписано меморандум про взаєморозуміння з подальшою його ратифікацією в середині вересня, а також після відновлення участі України в продовженні співпраці в рамках програми МВФ останніми тижнями.

З огляду на надзвичайний характер цієї підтримки першу виплату було здійснено без виконання будь-яких конкретних умов з боку України. Видача другого траншу залежатиме від виконання восьми конкретних заходів, викладених у меморандумі. До них належать заходи у сфері управління державними фінансами, боротьби з корупцією, поліпшення ділового середовища та управління державними підприємствами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА