Інтерфакс-Україна
11:28 20.09.2021

"Укренерго" перейшло в управління Міненерго

1 хв читати
"Укренерго" перейшло в управління Міненерго

Міністерство енергетики отримало статус керуючого рахунком у цінних паперах НЕК "Укренерго", повідомило Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (SMIDA) в понеділок із посиланням на реєстр власників цінних паперів від 16 вересня.

Відповідно до реєстру, власником 100% акцій "Укренерго" стала держава в особі Міненерго.

У повідомленні SMIDA зазначається, що Міненерго на виконання розпорядження уряду України №833-р від 28 липня 2021 року вжило заходів, пов'язаних із внесенням відомства як керуючого рахунком у цінних паперах НЕК, переданих йому в управління.

Як повідомлялося, зазначеним розпорядженням Кабміну погоджено пропозицію Міністерства економіки про передання повноважень з управління корпоративними правами НЕК від Міністерства фінансів до Міненерго.

Крім того, Міненерго отримало повноваження з управління корпоративними правами, що належать державі в статутному капіталі АТ "Магістральні газопроводи України", і функції з управління єдиним майновим комплексом держпідприємства "Оператор ринку".

"Оскільки міністерство формує політику в галузі енергетики, передання цих повноважень сприятиме підвищенню ефективності роботи об'єднаної енергетичної системи, інтеграції українського в європейський енергетичний ринок", - наголосили в міністерстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ємкість хлібобулочного ринку України стабілізувалася і в грошах у 2025р на 15% перевершить 2021р - думка

Правління "Енергоатома" зросло до п’яти осіб

В Нацбанку очікують місію МВФ найближчими тижнями для дискусій про можливу нову програму

Частка угод з розстрочками на ринку новобудов України сягає в середньому 65% – девелопери

Уряд оновив стратегію розвитку сільського господарства і пролонгував її до 2030 року

Кабмін пропонує вийти з угоди про принципи справляння непрямих податків під час експорту та імпорту між державами-учасницями СНД

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов – голова НКРЕКП

Рада перерозподілила біля 40 млрд грн видатків і позбавила Київ 8 млрд грн доходів на користь "Укрзалізниці"

Ціни на житло в Україні у II кв.-2025 зросли на 14,9% – Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА