10:21 21.09.2021

ВР ухвалить ресурсний законопроект у другому читанні, лише питання часу - голова бюджетного комітету

2 хв читати
ВР ухвалить ресурсний законопроект у другому читанні, лише питання часу - голова бюджетного комітету

Верховна Рада ухвалить законопроект №5600 з поправками до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, так званий ресурсний законопроект, у другому читанні, питання лише в тривалості розгляду, вважає голова парламентського комітету з питань бюджету Юрій Арістов.

"...З точки зору подальшого просування без цього закону не можна, надто багато ми витратили сил і часу на його створення. Спочатку в ньому було багато галузевих завдань, зараз їх залишили мінімум. Ухвалюватимуть. Єдине питання - як довго. Але те, що його проголосують, я впевнений", - сказав Арістов в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На його думку, було неправильно об'єднувати багато змін для різних галузей в одному законопроекті.

"Мені здається, було помилкою об'єднувати так багато галузевих правок в один законопроект. Занадто багато зацікавлених, незгодних з тієї чи з іншою його частиною", - зазначив народний депутат.

Відповідаючи на запитання про потенційний ефект цього законопроекту для бюджету, Юрій Арістов сказав: "Усе залежить від вартості руди, а вона дедалі дешевшає. Шкода, упустили час".

Як повідомлялося, спочатку уряд декларував, що підвищення рентних ставок і низки інших податків, як це пропонував ресурсний законопроект №5600 у редакції до першого читання, дасть змогу залучити понад 60 млрд грн до держбюджету, тоді як трирічна Бюджетна декларація передбачає, що за рахунок нього державний бюджет щороку отримуватиме додаткові 34,1 млрд грн. Водночас, презентуючи проект держбюджету на 2022 рік, міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що ухвалення законопроекту №5600 у другому читанні дасть змогу збільшити дохідну частину держбюджету наступного року на 30 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА