11:51 21.09.2021

Фінплани-2021 виконають або перевиконають 9 із 10 членів AmCham в Україні - опитування

2 хв читати
Фінплани-2021 виконають або перевиконають 9 із 10 членів AmCham в Україні - опитування

Поточний рік загалом буде позитивним для українського бізнесу: 62% компаній досягнуть запланованих фінансових результатів, 28% - перевиконають фінплан, свідчить проведене Американською торговельною палатою в Україні (AmCham) з компанією "Citi Україна" опитування 100 керівників і топ-менеджерів.

"Лише 10% компаній не зможуть досягти запланованих фінансових результатів", - наголошується в прес-релізі у вівторок.

Згідно з ним, доходи за підсумками 2021 року зростуть у 59% опитаних компаній, залишаться незмінними у 36%, а знизяться лише у 5%, тоді як у березневому опитуванні через рік після початку в країні локдауну про зростання доходів заявили 40% респондентів, про їх зниження - 37%.

Згідно з новим дослідженням, зростання кількості співробітників на кінець поточного року очікують 42% учасників опитування, скорочення - 6%, тоді як півроку тому це співвідношення було 24% до 20%.

Водночас гібридний робочий процес, запроваджений під час пандемії, поки що залишається найбільш поширеною формою роботи: про нього заявили 74% респондентів порівняно з 82% у квітні. Ще у 17% компаній усі працівники повернулися до офісу, а у 9% продовжують працювати віддалено.

У середньому від 20% до 50% працівників компаній перехворіли на COVID-19, вакцинувалися 40-70%, тоді як у березні перехворілих було від 5% до 30%, а 59% планували популяризувати вакцинацію серед працівників.

Збільшення інвестицій на кінець цього року прогнозують 35% опитаних, зменшення - 10%, тоді як у березні співвідношення було 19% до 15%.

Майже всі учасники дослідження (93%) назвали пріоритетом №1 для уряду впровадження реальної та ефективної судової реформи, верховенства права, справедливого правосуддя та викорінення корупції.

Серед трьох ключових побоювань щодо ведення бізнесу в наступні шість місяців - можливість нового локдауну (61%), геополітична невизначеність (53%) і загострення конфлікту з Росією (39%).

У березні топ-3 був на дві треті інший: неясність щодо вакцин - 69%, продовження локдауну - 57% і безпека співробітників - 47%. Тепер безпека співробітників пішла на п’яте місце - 22%, а перед нею і за нею побоювання щодо неможливості виконати фінплан та інвестувати - відповідно 29% та 16%, що приблизно відповідає ситуації піврічної давності. Тоді в опитуванні ні геополітика, ні Росія не увійшли до числа перших семи побоювань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА