10:58 23.09.2021

Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету, що містять обов'язкове накладення санкцій на ПП-2, - Вітренко

2 хв читати
Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету, що містять обов'язкове накладення санкцій на ПП-2, - Вітренко

Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету щодо обов'язкового накладення санкцій на "Північний потік-2", повідомив голова НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко.

"Палата представників Конгресу США щойно прийняла правки до оборонного бюджету, які містять обов’язкове накладення санкцій на "Північний потік-2"… Тепер черга за Сенатом, другою палатою Конгресу США", - написав Вітренко на своїй сторінці у Facebook у четвер, зазначивши, що це "проміжна і важлива перемога, але потрібно дотиснути спільними зусиллями".

У коментарях до посту він додав, що санкції можна впровадити і щодо компанії-оператора побудованого газопроводу.

"Тоді з цією компанією не працюватимуть європейські компанії, вони не будуть купувати газ, який йде через цей газопровід", - уточнив голова НАК.

У пості він зазначив, що Україна продовжує переконувати адміністрацію США в необхідності термінового впровадження санкцій щодо "Північного потоку-2", висловивши жаль, що адміністрація президента США Джо Байдена відразу після його інавгурації в січні 2021 року скористалася своїм правом зробити виняток (waiver) із законодавства про санкції для його оператора. Водночас Вітренко назвав "дивною" аргументацію такого рішення - "з міркувань національної безпеки".

"Ми продовжуємо переконувати адміністрацію США, що якраз із міркувань національної безпеки США, Європи, України, всього вільного світу потрібно терміново накласти ці санкції", - наголосив голова "Нафтогазу".

Водночас він уточнив, що Україна веде роботу з Конгресом США, "щоб зміни у законодавстві закрили можливість для надання таких виключень із санкцій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Девелопери адаптують комерційні площі у складі своїх ЖК до викликів воєнного часу

В Україні створять Виплатну агенцію для допомоги аграріям

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА