Інтерфакс-Україна
19:56 24.09.2021

Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

1 хв читати
Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

Оператор газотранспортної системи (ГТС) України аналізує доцільність запропонованих Світовим банком умов фінансування модернізації компанії, серед яких - можливість роботи з воднем, повідомила директор із взаємодії з держорганами та міжнародними організаціями Ольга Белькова.

"Нас цікавить, як це позначиться на ціні (модернізації)", - сказала вона на 7-му форумі "Диригенти змін" компанії "Делойт" в Україні, зазначивши, що наразі йдеться про кілька компресорних станцій.

Белькова уточнила агентству "Інтерфакс-Україна", що йдеться про те, наскільки дорожчим буде обладнання і в цілому модернізація за умови роботи з воднем і наскільки ці капіталовкладення можуть окупитися, враховуючи, що найближчими роками природний газ все одно залишиться ключовим продуктом для ОГТСУ. За її словами, якщо, умовно, йдеться про 5-10% подорожчання, то це може бути прийнятно з урахуванням перспективи, а якщо 50% - то це потребує докладнішого аналізу.

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА