13:05 27.09.2021

Підтримка підприємців є фундаментом економічного розвитку - нардеп Рудик

2 хв читати
Підтримка підприємців є фундаментом економічного розвитку - нардеп Рудик

Уряд узяв на озброєння пропозицію партії "Голос" про особливості роботи для вакцинованих людей під час карантину, але підприємці потребують більше системної підтримки і у часи локдауну, і загалом, їм потрібні системні та виважені кроки, заявила лідерка партії "Голос", народний депутат Кіра Рудик.

"Ми вітаємо, що уряд уже використовує деякі наші пропозиції. Але цього недостатньо, щоб підтримати підприємців та спонукати економіку до більш швидкого відновлення. Держава має виступити з послідовною та системною програмою підтримки економіки, не створювати проблем для бізнесу (точніше, не посилювати вже створені коронавірусом виклики), а також розуміти, що без підтримки людей справи економічний розвиток буде заблоковано", - наводить слова депутата прес-служба політсили.

"Голос" розробив план підтримки бізнесу, який, за словами Рудик, містить кілька нескладних кроків. Насамперед партія пропонує переспрямувати 10 млрд грн для підтримки підприємців: цього вистачить, щоб надати фінансування тим, чия справа може не пережити локдауну.

По-друге, необхідно ухвалити законопроект "Голосу" №5132, який передбачає продовження мораторію на перевірки бізнесу і звільняє від сплати ЄСВ підприємців, які змушені обмежити свою роботу під час локдауну.

Водночас "Голос" закликає не ухвалювати законопроект №5600, який фактично є фінансовим терором для українців. Натомість партія пропонує свою альтернативу - законопроект №5600-1, який "гарантує рівні податкові правила для всіх і скасовує податкові пільги для олігархічного бізнесу та монополій".

Крім того, в політсилі наголошують на потребі передбачити довгострокове зниження податкового тиску на підприємців і найманих працівників. Йдеться про податки на доходи фізичних осіб, ЄСВ і зниження податку на працю з 41,5% до 35%.

"Українські чиновники та депутати монобільшості сприймають малий та середній бізнес як нескінченне джерело грошей для своїх проектів та забаганок. Але лише підтримка підприємців дасть змогу не тільки подолати наслідки коронавірусу, а й сформує фундамент для довгострокового економічного розвитку та високого рівня життя українців", - додала Кіра Рудик.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

Україна пропонує Європі додатковий транзит 55 млрд куб. м газу за "спеціальними умовами"

Україна надасть допомогу Молдові з газом на її прохання - секретар РНБО

Данілов заявляє про можливу причетність олігархів до певного саботажу енергобалансу України

Макрон не очікує швидкого зниження цін на газ

Заявки на газовий договір із "Нафтогазом" подали майже 2,5 тис. бюджетників

Лідери країн ЄС погодилися вивчити питання про створення стратегічних газових запасів

Граничну ціну бензину та дизпалива в Україні на кінець жовтня збільшено на 60-70 коп./літр

Молдова впровадить режим надзвичайного стану в галузі енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА