Інтерфакс-Україна
13:55 27.09.2021

Транзит російського газу через Україну має тривати - кандидат у канцлери ФРН Шольц

1 хв читати
Транзит російського газу через Україну має тривати - кандидат у канцлери ФРН Шольц

Кандидат у канцлери від Соціал-демократичної партії, що перемогла на парламентських виборах у Німеччині, Олаф Шольц вважає, що транзит російського газу через Україну має тривати і після запуску "Північного потоку-2".

"Важливо, щоб було враховано гарантії, пов'язані з його використанням (ІФ - газопроводу)", - заявив Шольц журналістам у Берліні в понеділок. За його словами, це означає, що "Україна має залишатися транзитною" країною.

Отже, Шольц солідарний із позицією федерального уряду ФРН, неодноразово озвученою раніше Берліном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Джерела реалізації економічного плану для України домовились детально опрацювати протягом найближчих тижнів – Свириденко

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА