13:15 08.10.2021

Дорожники на Одещині відремонтували трасу Т-16-44 до кордону з Молдовою

2 хв читати
Дорожники на Одещині відремонтували трасу Т-16-44 до кордону з Молдовою

Дорожники в Одеській області завершили основні ремонтні роботи на ділянці дороги Т-16-44 КПП "Лісне" - КПП "Малоярославець Перший" біля контрольно-пропускного пункту "Малоярославець Перший".

Як повідомила Служба автомобільних доріг в Одеській області на своїй сторінці у Facebook, на ділянці було влаштовано нове багатошарове дорожнє покриття: 18 см основи зі ЩПС із додаванням комплексного в'яжучого, 10 см крупнозернистого асфальтобетону та фінішний шар із 5 см дрібнозернистого асфальтобетону.

"Залишилося нанести осьову розмітку, наразі вже нанесено крайову та проведено точкування по осьовій. Залишилося встановити дорожні знаки та бар'єрну огорожу. Після чого можна вже цю ділянку здавати в експлуатацію", - зазначив керівник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка.

Він додав, що важливість цієї дороги полягає в тому, що вона бере початок від КПП "Лісне" на кордоні з Республікою Молдова і через 65 км виходить на КПП "Малоярославець Перший".

"На сьогодні частина цієї дороги перетинає територію Молдови, проходить нею декілька кілометрів і виходить знову на територію України. Тобто фактично зв'язок із дорогою державного значення відсутній", - розповів Рибалка.

Наразі капітальним і поточним середнім ремонтом охоплено 45 км цієї дороги. Крім того, вже стартували підготовчі роботи з будівництва ділянки цієї траси в обхід Молдови.

Дорога була відновлена в рамках президентської програми "Велике будівництво".

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що за програмою "Велике будівництво" загалом в Україні у 2021 році планується відремонтувати та реконструювати 4,5 тис. км державних доріг і 2 тис. км місцевих.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА