10:41 11.10.2021

Зростання ціни на газ збільшить попит на житло, що будується, - думка

1 хв читати
Зростання ціни на газ збільшить попит на житло, що будується, - думка

Зростання ціни на газ у короткостроковій перспективі збільшить попит на житло, що будується, і підвищить ціни на первинному ринку, вважає СЕО девелоперської компанії ENSO Раміль Мехтієв.

"Зростання ціни на газ вплине на підвищення собівартості багатьох споживчих товарів. Девелопери реагуватимуть схожим чином, тому подорожчання не уникнути", - повідомив Мехтієв агентству "Інтерфакс-Україна".

Експерт пояснив, що блакитне паливо займає значну частину в структурі собівартості деяких будівельних матеріалів.

"Це, а також дефіцит, який наразі спостерігається на ринку, спонукає виробників (будматеріалів - ІФ) підвищувати ціну на свою продукцію. В найближчому майбутньому ми, найімовірніше, стикнемося з бажанням постачальників не просто компенсувати виробничі витрати, а й закласти можливість отримання додаткового прибутку, оскільки обстановка на ринку й інформаційний фон сприяють цьому", - повідомив Мехтієв.

На його думку, ситуація, що складається, лягає в загальний вектор зростання цін на нерухомість в Україні, тому очікувати зміни тренда не варто, первинне житло продовжить дорожчати.

"У короткостроковій перспективі така ситуація зазвичай призводить до збільшення попиту через бажання інвесторів не відкладати купівлю, а оформити угоду до індексації цін", - повідомив Мехтієв.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА