11:57 12.10.2021

Повноваження Лещенка в наглядовій раді УЗ пропонується продовжити щонайбільше до кінця року - секретаріат Кабміну

1 хв читати
Повноваження Лещенка в наглядовій раді УЗ пропонується продовжити щонайбільше до кінця року - секретаріат Кабміну

Ініціатива продовжити повноваження Сергія Лещенка як члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" стосується терміну до моменту обрання нових представників держави в наглядовій раді, але не пізніше ніж 31 грудня 2021 року, повідомили в секретаріаті Кабінету Міністрів у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"Зазначений вище проект акта уряду опрацьовується в секретаріаті Кабінету Міністрів відповідно до регламентних вимог", - йдеться у відповіді.

У секретаріаті уточнили, що відповідний проект розпорядження Кабміну "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2021 року №666" міністр інфраструктури Олександр Кубраков подав 16 вересня.

Як повідомлялося, 21 вересня 2021 року закінчився термін дії контрактів чотирьох членів наглядової ради УЗ: Шевкі Аджунера, голови наглядової ради, незалежного члена, повноваження з липня 2018 року; Андреаса Матьє, незалежного члена, повноваження з червня 2018 року; Олега Журавльова, представника від держави, повноваження з грудня 2019 року; Сергія Лещенка, представника від держави, повноваження з грудня 2019 року.

Міністерство економіки 29 вересня 2021 року оприлюднило оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежних членів наглядової ради "Укрзалізниці".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА