Інтерфакс-Україна
12:01 14.10.2021

Рада планує 20 жовтня розглянути в першому читанні проект держбюджету-2022 - Стефанчук

1 хв читати
Рада планує 20 жовтня розглянути в першому читанні проект держбюджету-2022 - Стефанчук

Верховна Рада планує найближчої середи, 20 жовтня, розглянути в першому читанні проект державного бюджету на 2022 рік, повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

"18-го числа (жовтня - ІФ) - засідання (бюджетного - ІФ) комітету, 20-го ми будемо голосувати бюджет у залі, в першому читанні", - сказав спікер журналістам у четвер у Києві.

Водночас він назвав безпрецедентним рішенням намір підвищити зарплати українським медикам, для чого в проекті держбюджету-2022 передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 20 тис. грн для лікарів і 13,5 тис. грн - для середніх медичних працівників.

"Такого ще не було в історії України, щоб на такий рівень піднімати зарплату медичним працівникам... Наскільки я знаю, ті показники, які на сьогодні закладаються і щодо яких триває дискусія, - на значний відсоток більше, ніж було до цього в медицині", - зазначив спікер.

"Безумовно, ми маємо знаходити джерела (надходження коштів - ІФ), тому маємо ухвалювати і низку "ресурсних" законів, які також стоятимуть на порядку денному Верховної Ради", - додав Стефанчук.

Спікер зазначив, парламент планує розглянути законопроект №5600 щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у четвер, 21 жовтня, і наголосив, що цей документ украй важливий для формування ресурсної основи подальших бюджетних видатків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

Міжнародні резерви України в травні зменшилися на 4,6% – до $44,5 млрд

Україна за 2 міс. має домовитися про збільшення квот, інакше у серпні-вересні агроекспорт в ЄС зупиниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА