Інтерфакс-Україна
11:27 19.10.2021

ВР може в четвер проголосувати за відставку Абрамовського - нардеп Кравчук

1 хв читати
ВР може в четвер проголосувати за відставку Абрамовського - нардеп Кравчук

Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук допускає, що Верховна Рада може в четвер проголосувати за відставку Романа Абрамовського з посади міністра охорони довкілля та природних ресурсів України.

"Ми вчора обговорювали (18 жовтня на засіданні фракції - ІФ) справді, що цього тижня може бути проголосовано відставку пана Абрамовського - міністра екології... Я допускаю, що якщо ця заява (Абрамовського про відставку - ІФ) офіційно надійде до Верховної Ради сьогодні, то в четвер (21 жовтня - ІФ) ми зможемо за процедурою проголосувати його відставку. Але потрібно, щоб вона сьогодні надійшла, тому що завтра буде комітет", - сказала Кравчук журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

Вона нагадала, що минулої п'ятниці Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) дала "досить негативну оцінку діяльності Міністерства екології".

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА