12:03 20.10.2021

УЗ розпочинає оновлення колій і попереджає про можливе зменшення швидкості вантажоперевезень

2 хв читати
УЗ розпочинає оновлення колій і попереджає про можливе зменшення швидкості вантажоперевезень

"Укрзалізниця" відновлює роботи з ремонту залізничних колій на основних напрямках.

"Це стало можливим завдяки відновленню ритмічного постачання запчастин для верхньої будови колій. Так, упродовж жовтня-листопада 2021 року заплановано масштабні роботи на напрямках, що ведуть до залізничних міжнародних переходів на заході країни", - наголошується в повідомленні на сайті компанії.

На період проведення робіт прогнозується зменшення швидкості перевезення та, як наслідок, обігу вантажних вагонів. "Укрзалізниця" закликала вантажовласників відповідально підійти до планування перевезень і враховувати зазначені обставини.

"Роботи, які мали бути проведені навесні-влітку 2021 року, не було виконано через фактично зірваний процес закупівель запасних частин елементів верхньої будови колій", - наголошують у компанії.

Найближчими місяцями залізничники реконструюють 64 км колій і ще 130 км відремонтують середнім ремонтом.

Надалі це дасть змогу зменшити кількість ділянок, де діють обмеження швидкості, та значно прискорить вантажні й пасажирські перевезення.

У компанії також відзвітували, що з 1 вересня 2021 року було поставлено елементи верхньої будови колій: майже 8 тис. тонн рейок Р65, елементи стрілочних переводів, клеми та скріплення, зокрема 585 тонн підкладок КБ65 та майже 500 тонн накладок 1Р65.

Загалом у 2021 році "Укрзалізниця" планує оновити різними видами ремонту 1100 км колії, близько 300 км – капітально відремонтовано та майже 800 км відновлено середнім ремонтом. Також буде виконано технічне переоснащення 282 комплектів нових стрілочних переводів, капітальним ремонтом відновлено 146 комплектів старопридатних стрілочних переводів і середнім ремонтом - 600 комплектів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА