Інтерфакс-Україна
11:35 21.10.2021

"Укрзалізниця" готова залучати фахівців Deutsche Bahn на чітких умовах із прив'язаною до KPI винагородою

2 хв читати
"Укрзалізниця" готова залучати фахівців Deutsche Bahn на чітких умовах із прив'язаною до KPI винагородою

АТ "Укрзалізниця" готове залучати фахівців Deutsche Bahn до штату на чітких умовах із прив'язаною до KPI винагородою.

"Якщо таких фахівців вдасться відібрати - вони будуть на конкретних завданнях, з чіткими KPI... І однозначно, умови партнерства передбачають, що компенсація буде чітко прив'язана до результату, до відсотка від досягнутого фінансового ефекту", - сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" директор філії "Пасажирська компанія" "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

За його словами, саме на таких умовах в УЗ готові залучати сторонніх фахівців на постійній основі.

За його словами, УЗ намітила декілька фаз партнерства з Deutsche Bahn.

"Справді, ми промовляємо можливість продовження цього партнерства у 2022 році. Є бажання на низку завдань залучити їхніх людей системніше, не просто як консультантів-експертів, а й з точки зору реалізації узгодженої стратегії... Ми припускаємо, що команда аналітиків, фахівців, які оптимізують використання рухомого складу в Німеччині, зі своїм програмним продуктом, зі своїми рішеннями можуть на більш постійній основі зайти в команду "Укрзалізниці" і допомогти нам побудувати цю функцію тут, передаючи досвід вітчизняним колегам і працюючи вже в операційному форматі, не лише як консультанти", - заявив Перцовський.

Він також зазначив, що в плані співпраці УЗ і DB - побудова детальної моделі розвитку пасажиропотоку і бізнес-плану на наступні п'ять років, який включить в себе моделювання та прогноз щодо бюджету.

"Цей елемент проекту включить також розробку заходів щодо оптимізації рухомого складу, вагонного парку. Тут задіюється певний програмний продукт, експертиза, яка показує, які у нас резерви скорочення операційних витрат для перевезення заданої кількості пасажирів при максимально ефективному використанні парку, які у нас за роками потреби в рухомому складі, в капітальних інвестиціях. Адже ми не можемо просто "хотіти оновити парк вагонів" і пред'являти це для держфінансування. Це має бути чітка цільова модель, з урахуванням досвіду європейського оператора, що обґрунтовує потребу", - зазначив Перцовський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА