16:12 21.10.2021

Претенденти на купівлю ОГХК та заводу "Більшовик" подали заявки на аукціони - ФДМ

2 хв читати

Фонд державного майна України очікує результативних аукціонів із продажу АТ "Перший київський машинобудівний завод" (ПКМЗ, раніше - завод "Більшовик") та АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), призначених відповідно на 27 та 29 жовтня, повідомив заступник голови ФДМ Костянтин Кошеленко.

"Усі учасники зареєстровані, конверти відкрито", - сказав він на X Українському банківському форумі в Києві в четвер, говорячи про конкурс із продажу "Більшовика".

Кошеленко уточнив, що на ОГХК також уже зареєстровано учасників.

Згідно з постановою Кабміну від 2018 року, відомості про учасників аукціону та їхню кількість не підлягають оприлюдненню до початку аукціону.

У ФДМ агентству "Інтерфакс-Україна" додатково повідомили, що термін подачі заявок для участі в аукціоні з приватизації ПКМЗ завершився 19 жовтня. "Фонд уже розпечатав у присутності потенційних покупців конверти з аукціонною документацією і встановив наявність необхідних документів. Наступний етап відповідно до чинного законодавства - прийняття рішення фондом про допуск учасників до аукціону після розгляду документів", - зазначили в прес-службі.

У ній нагадали, що на це відводиться сім робочих днів з дня завершення подачі заявок.

"Що стосується приватизації ОГХК, то процес подачі заявок закінчується сьогодні, 21 жовтня о 16:00. Подальша процедура відбувається відповідно до чинного законодавства і аналогічна заводу "Більшовик", оскільки обидва активи є об'єктами великої приватизації", - зазначили у фонді.

Як повідомлялося, стартова ціна АТ "ПКМЗ" встановлена на рівні 1,39 млрд грн. Згідно з приватизаційними умовами, новий власник має погасити заборгованості ПКМЗ перед трудовим колективом, бюджетом та іншими кредиторами (наразі борги нараховують понад 500 млн грн), виконати чинний колективний договір і не допустити звільнення протягом визначеного терміну.

Крім цього, покупець має інвестувати в модернізацію підприємства щонайменше 57 млн грн протягом трьох років, зберегти частину наявного потенціалу виробництва на майданчику в Києві або Жашкові, або інших виробничих потужностях в Україні.

ОГХК виставлявся на аукціон 31 серпня, на участь у ньому було три претенденти, однак ФДМ не допустив двох із них, через що скасував продаж. Стартова ціна на повторному аукціоні не змінилася - 3,7 млрд грн.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу – інвестувати не менше ніж 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов: не звільняти працівників протягом шести місяців і забезпечити соціальні гарантії працівникам, надавати воду комунальним підприємствам-споживачам.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Запаси вугілля на ГК ТЕС у вівторок під час роботи АЕС 12 блоками знизилися на 26 тис. тонн

Україна планує співпрацювати з французькою EDF під час будівництва нових блоків АЕС

Україна має намір сформувати пакет фінансової допомоги у $3-5 млрд - заступник голови ОП Шурма

ЄС хоче надати Україні перший транш макрофінансової допомоги якнайшвидше - комісар Варгеї

Українській економіці потрібно допомогти пройти через важкі часи - помічниця держсекретаря США

Шмигаль розраховує на укладення Угоди про "промисловий безвіз" з ЄС у 2022 році

Українська делегація на чолі з міністром економіки обговорить у Парижі економічну співпрацю з Францією

Шуляк про обов'язкове використання касових апаратів ФОП: Бізнес виходить із тіні

Можливі санкції щодо РФ не мають стосуватися "Північного потоку 2" - глава МЗС Австрії

Вплив фінансово-промислових груп та корупція стали основними причинами кризового стану "Укрзалізниці" - ТСК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА