Інтерфакс-Україна
15:52 26.10.2021

На території Рівненської АЕС відбулася розгерметизація водневого трубопроводу - ДСНС

1 хв читати
На території Рівненської АЕС відбулася розгерметизація водневого трубопроводу - ДСНС

На території Рівненської АЕС відбулася розгерметизація водневого трубопроводу та спалах водню без подальшого горіння, повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"26 жовтня о 15:03 у м. Вараш на території Рівненської АЕС на відкритій території біля блоку №3 (перебуває на планово-попереджувальному ремонті) сталася розгерметизація водневого трубопроводу (діам. 50 мм) та спалах водню без подальшого горіння", - йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Персонал станції перекрив трубопровід. Жертв та постраждалих немає.

"Радіаційний та протипожежний стан у межах норми", - наголосили в ДСНС. Станція працює у штатному режимі.

Від ДСНС залучено 19 осіб та сім одиниць техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує додаткову допомогу 1500 грн для громадян та кешбек на пальне - Свириденко

Свириденко наголосила на необхідності підвищення темпів дорожніх робіт до 150 тис. кв. м на день до кінця березня

Уряд виділить 11,2 млрд грн з резервного фонду держбюджету на захист об’єктів критичної інфраструктури – Свириденко

Програма з МВФ націлена на більшу справедливість оподаткування та проти ухилення від нього – представниця Фонду

Виробництво бренду JUL у Броварах знищено внаслідок обстрілу РФ вночі 14 березня

НБУ за тиждень обміняв банкам $153,1 млн та EUR111 млн безготівки на готівку

Ексглава НКЦПФР Тевелєв став радником голови Комісії

Уряд відмовився від пільгових цін на газ для виробників електроенергії без тепла

Рівень заповнення газосховищ у ЄС не викликає занепокоєння — ЄК

Розпочато будівництво заводу з переробки та виготовлення кінцевої продукції з базальту на Закарпатті, інвестиції перевищили EUR30 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА