Інтерфакс-Україна
11:30 27.10.2021

"Нафтогаз" у 2021 р. експортував майже 200 млн куб. м газу за підписаним попереднім менеджментом контрактом – Вітренко

1 хв читати
"Нафтогаз" у 2021 р. експортував майже 200 млн куб. м газу за підписаним попереднім менеджментом контрактом – Вітренко

НАК "Нафтогаз України" протягом 2021 року експортувала майже 200 млн. куб. м природного газу за підписаним минулим менеджментом контрактом, повідомив голова компанії Юрій Вітренко на Українському газовому форумі, що відбувається у Києві в середу.

"Як контракт у вересні завершився, так одразу і припинили", – уточнив він журналістам.

За його словами, контракт було підписано ще 2020 року, і компанія була змушена його виконати. Вітренко зазначив, що ці обсяги були б не зайвими для проходження майбутнього опалювального сезону, але знову запевнив, що поточного видобутку та накопичених НАК запасів вистачить для забезпечення газом населення, ТКЕ та бюджетних організацій.

За останніми даними на сайті Міністерства енергетики, станом на 24 жовтня в підземних газових сховищах міститься 18,507 млн. куб. м газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА