Інтерфакс-Україна
21:25 27.10.2021

8 компаній розділили між собою всі запропоновані на аукціоні 2200 МВт потужності для імпорту електроенергії з Росії

2 хв читати
8 компаній розділили між собою всі запропоновані на аукціоні 2200 МВт потужності для імпорту електроенергії з Росії

Вісім компаній викупили доступну потужність для імпорту е/е з Росії у листопаді у розмірі 2200 МВт, свідчать оприлюднені на сайті НЕК "Укренерго" результати проведеного в середу аукціону.

За підсумками аукціону, найбільшу потужність викупило ТОВ "ЕРУ Трейдинг" - 654 МВт, трохи менше - 500 МВт викупило ТОВ "ОНК-Груп", що раніше вже імпортували ресурс із Росії.

Ще 290 МВт викупило ТОВ "Електротрейдінг Груп", 250 МВт - "Стімекс", 200 МВт - "ДЕ Трейдінг", 126 МВт - "Артлекс-Енерджі, 100 МВт - "Енергопостачальник", 80 МВт – Електро Партнерс".

Раніше, зокрема, "Стімекс", "Артлекс-Енерджі", "ДЕ Трейдінг" також постачали е/е з РФ чи Білорусі.

Ще в аукціоні брали участь ТОВ "Південь Енерго Збут" та "Нова-Енергетична-Компанія", але безрезультатно.

Як повідомлялося, раніше цього ж дня було оприлюднено результати аукціону з перетину з Білорусі – майже всю доступну потужність міждержавного перетину для імпорту електроенергії з цієї країни у листопаді викупила НАЕК "Енергоатом" – 885 МВт із 900 МВт, запропонованих НЕК "Укренерго".

Другий переможець аукціону - ТОВ "Електро Ком'юніті" закріпило за собою потужність 15 МВт.

Загалом у цьому аукціоні брали участь 16 компаній, зокрема ТОВ "Артлекс-Енерджі", "Смартсол", "Овіс Трейд", "Електро Україна", "Смарт Трейд Енерджі", "ОНК-груп", "Електротрейдінг Груп", "Електро Партнерс", "Захід Енерго Збут", "ДЕ Трейдинг", "ЕРУ Трейдинг" "СНІП України", "Нова-Енергетична-Компанія", "Південь Енерго Збут".

Сьогодні джерело Енергореформи в уряді зазначило, що національний енергорегулятор не продовжуватиме заборону на імпорт електроенергії з Білорусі та Росії, що діє до 31 жовтня, через дефіцит палива на ТЕС.

ТОВ "Еру Трейдінг", створене у 2016 році, належить Ярославу Мудрому та Дейлу Перрі.

На ринку електроенергії працює ТОВ "Стімекс", бенефіціарами (по 50%) якого є Ольга Дячик та Сергій Дружук, який раніше працював генеральним директором у "ПАККО Холдинг" – рітейлери та оператори магазинів "Вопак" і "Пакко" у Західній Україні. На початку липня 2019 року компанія отримала ліцензію на постачання електроенергії. За даними сайту StimexEnergy, їх пріоритетними клієнтами у постачанні е/е є ТЦ та ТРЦ.

ТОВ "ОНК-Груп" зареєстровано в Одесі. Кінцевим бенефіціарним власником зазначено Віктора Мілевського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

У переговорному процесі про вступ України в ЄС необхідно усвідомити долю транзиту газу через українську територію - Фіцо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА