Інтерфакс-Україна
16:23 28.10.2021

ЄС на саміті G20 планує обговорити загрозу високих енергоцін для відновлення світової економіки

1 хв читати
ЄС на саміті G20 планує обговорити загрозу високих енергоцін для відновлення світової економіки

Європейський Союз на саміті лідерів "Групи 20" (G20) має намір обговорити загрозу високих цін на енергію для глобального економічного відновлення, заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на прес-конференції в четвер.

"Враховуючи, що зберуться найбільші економіки, цей саміт – гарна нагода для обговорення того, як ми можемо забезпечити впевнене відновлення економіки", - сказала вона.

"Я сподіваюся, ми обговоримо те, як високі енергоціни можуть становити загрозу глобальному економічному відновленню, і яких заходів можна вжити", - наголосила фон дер Ляєн.

Саміт лідерів G20 відбудеться 30-31 жовтня в Римі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

Аграрії на прифронтових територіях зможуть отримати компенсацію до 4,7 тис. грн за гектар пошкоджених посівів - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА