19:32 30.10.2021

ФДМ призначив ще один аукціон з продажу ОГХК на 20 грудня

2 хв читати
ФДМ призначив ще один аукціон з продажу ОГХК на 20 грудня

Фонд державного майна (ФДМ) призначив ще один аукціон з продажу ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), до управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВДМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), на 20 грудня поточного року.

Згідно з прес-релізом ФДМ, таке рішення було ухвалено на засіданні аукціонної комісії 29 жовтня.

Також уточнюється, що це рішення схвалене у зв'язку з тим, що до Фонду держмайна надійшло дві заявки на участь в аукціоні з приватизації ОГХК, одна з яких не відповідає вимогам чинного законодавства. Оскільки аукціон не може бути проведений з одним учасником, ФДМ визначив нову дату проведення аукціону.

Також радник із приватизації ТОВ "BDO Корпоративні Фінанси" 28 жовтня оприлюднив офіційне звернення до уряду України щодо необхідності надання гарантій щодо захисту майбутніх інвестицій для учасників аукціону з приватизації ОГХК, зазначається у прес-релізі.

Як повідомлялося, ФДМ відклав аукціон із продажу ОГХК на кінець грудня через одну реальну заявку.

ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" розпочало фактичну діяльність із серпня 2014 року, коли уряд України ухвалив рішення про передання йому в управління майнових комплексів Вільногірського гірничо-металургійного комбінату (ВДМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату (ІГЗК, Житомирська обл.). Раніше ці комбінати були в оренді у структури Фірташа. Потім підприємство було перетворено на ПАТ, а потім – у ПрАТ.

Уряд у серпні 2016 року вніс ОГХК до списку компаній, що підлягають приватизації у 2017 році. Її терміни кілька разів відкладали, востаннє у зв'язку з коронакризою та карантином.

ОГХК реалізує продукцію більше ніж до 30 країн світу і є одним із найбільших у світі виробників титанової сировини, займаючи 4% світового ринку. Основні ринки збуту - ЄС, Китай, Туреччина, а також США та країни Африки. Компанія видобуває руду для виробництва 20 тис. тонн титану на рік.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу інвестувати щонайменше 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов - не звільняти працівників протягом шести місяців і забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, а також надавати воду комунальним підприємствам-споживачам.

Дата приватизаційного аукціону була призначена на 31 серпня 2021 року. Стартова ціна - 3,7 млрд грн, крок аукціону - 50 млн грн.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вашингтон не розглядає всерйоз варіанти санкцій проти Росії, що стосуються SWIFT або експорту нафти і газу

Westinghouse у разі необхідності зможе через 2 роки покрити всю потребу "Енергоатома" в паливі для ВВЕР-1000

Україна витратить на стабілізацію економіки щонайменше $4-5 млрд - Зеленський

Бізнес продовжить роботу в Україні навіть у разі військового вторгнення - опитування ЄБА

Україна та Канада анонсували переговори про оновлення Угоди про ЗВТ

НБУ підвищив прогноз ціни газу на 2022 рік на 80,2% та нафти на 10,7%

"Енергоатом" і EDF планують підписати договір про співпрацю в галузі розвитку атомної енергетики

НБУ погіршив прогноз зростання ВВП України у 2021 році до 3% й у 2022 році до 3,4%

План постачання вугілля на I кв. становить 6 млн тонн за плану використання 5,5 млн тонн – Шмигаль

Україна та Канада розширять зону вільної торгівлі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА