13:11 07.11.2021

Проект держбюджету-2022 залишиться збалансованим до другого читання – Шмигаль

2 хв читати
Проект держбюджету-2022 залишиться збалансованим до другого читання – Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що проект державного бюджету на 2022 рік у процесі підготовки до другого читання збереже збалансованість, продемонстровану під час розгляду Верховною Радою в першому читанні.

"Цього тижня народні депутати підтримали в першому читанні проект державного бюджету на 2022 рік, який подав уряд. Бюджет ми подавали реалістичним і збалансованим, і таким самим він залишиться й до другого читання", - написав Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, проект передбачає "безпрецедентне зростання обсягу коштів за програмою медгарантій", підвищення пенсій, будівництво доріг, реформу цифровізації, підтримку малого та середнього бізнесу.

Прем'єр зазначив, що доходи місцевих бюджетів порівняно з минулим роком збільшилися майже на 50 млрд грн, що відкриває для громад "значні можливості створювати безпечний та інклюзивний простір, а також активніше займатися реконструкцією соціальної інфраструктури".

Шмигаль також відзначив рекордний рівень прямих іноземних інвестицій у ІІІ кварталі 2021 року. "Значна частина інвестицій, яка зараз надходить - це реінвестиції. Тому одне з важливих завдань перед новою очільницею Міністерства економіки - це робота з іноземними інвесторами та подальше покращення інвестиційного клімату в Україні", - написав він.

Серед завдань уряду прем'єр назвав забезпечення українців житлом у рамках президентської програми "Доступна іпотека під 7%". "Для цього уряд запланував випуск облігацій на 20 млрд грн, які буде спрямовано саме на підтримку програми", - розповів Шмигаль.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла в першому читанні в цілому проект закону "Про державний бюджет України на 2022 рік" 273 голосами 2 листопада.

20 жовтня парламент розпочав розгляд проекту держбюджету та прийняв його за основу, після чого парламент почав обговорення окремих поправок народних депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА