Інтерфакс-Україна
13:45 09.11.2021

Нова дорога в обхід Молдови з'явиться на Одещині

1 хв читати

На Одещині з'явиться нова дорога, яка сполучає населені пункти в обхід території Республіки Молдова.

Як повідомила Служба автомобільних доріг в Одеській області, підготовчі роботи на ділянці вже розпочалися.

Дорогу на ділянці Лісне - Єлизаветівка автодороги Т-16-44 КПП "Лісне" - КПП "Малоярославець Перший" збудують у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

"Наявна дорога Т-16-44 частково проходить територією Республіки Молдова, рух транспорту на цій ділянці перекрито, що створює великі незручності мешканцям сіл Лісне, Ганнівка та Єлизаветівка Болградського району. Майбутня дорога проходитиме за новим напрямком через село Ганнівку та з'єднає села Лісне та Єлизаветівка в обхід Республіки Молдова", - зазначили в облавтодорі.

Нова дорога протяжністю 15,4 км буде з асфальтобетону. На ній з'являться автобусні зупинки, посадкові майданчики, зовнішнє освітлення, дорожні знаки. А у напрямку селищ Миколаївка, Єлизаветівка, Новоселівка та Лісне організують круговий рух.

Як повідомлялося, протягом 2021-2022 років за президентською програмою "Велике будівництво" заплановано відновлення 600 км прикордонних доріг та відкриття нових КПП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

Мінекономіки продовжило до 23 грудня прийом заявок на відбір у НР енергокомпаній та збільшило на 2 кількість вакансій в УРМ

Рада має намір змінити назву розмінної монети "копійка" на "шаг"

НБУ визначив режим роботи СЕП і банків на кінець 2025 року і початок 2026-го

Ощадбанк надав "Кернелу" кредит на $77 млн для оновлення технопарку і ремонт зернотерміналу в Чорноморську

МХП завершив збирання врожаю із 330 тис. га і отримав 2 млн тонн

Латвія вносить EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА