Інтерфакс-Україна
16:25 11.11.2021

"Батьківщина" вимагає гідного фінансового забезпечення для медичної галузі - Тимошенко

1 хв читати
"Батьківщина" вимагає гідного фінансового забезпечення для медичної галузі - Тимошенко

Народний депутат, лідер політичної партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що політсила планує вимагати гідного рівня фінансового забезпечення для працівників медичної галузі.

"Із високих трибун кажуть, що всім медикам, які працюють з ковідними хворими, доплачують 300%. Ми проїхали понад 10 областей і знаємо, що ці гроші не виплачують. Тому наша команда рішуче порушуватиме це питання в парламенті", - наводить слова Тимошенко, сказані нею під час спілкування з медичним персоналом Львівської обласної інфекційної лікарні, прес-служба "Батьківщини" у четвер.

Зазначається, що медичні працівники під час зустрічі скаржилися на нестачу необхідних противірусних препаратів та вільних ліжок у лікарні, відсутність стаціонарних потужностей для кисню.

Вони також просили змінити принцип фінансування медичної галузі - щоб оплата провадилася за рахунок субвенцій з державного бюджету, а не за кожен пролікований випадок.

"Я хочу, щоб медиків почули. Ми говоритимемо про всі ці проблеми на телебаченні, у парламенті, з урядом для того, щоб вони розуміли, що їхні переможні звіти про те, що медицина профінансована - неправда. Держбюджет-2022 ще не ухвалений, і є сподівання, що можна буде в ньому передбачити гідне фінансування медицини. Наша команда блокуватиме ухвалення бюджету, який не містить ковідного фонду", - резюмувала лідерка "Батьківщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада збільшила видатки держбюджету-2025 на 400 млрд грн на оборону та його дефіцит на 185 млрд грн

Ощадбанк за І півріччя 2025 року профінансував енергопроєктів на 4,3 млрд грн

Об’єднане Мінекономіки стало найбільшим міністерством в уряді і буде націлене на 7 напрямків - Соболев

Рада розгляне проєкт збільшення видатків держбюджету-2025 на оборону на 412,3 млрд грн без спірних 8 млрд грн Києва

ФРС залишила базову ставку в діапазоні 4,25-4,5%, як і очікувалося

"Укрнафта" сплатила до держбюджету 5 млрд грн дивідендів за 2024р

НБУ погодив призначення Войтовича членом правління СК "МетЛайф"

Нацбанк аналізує діяльність 6 фінкомпаній, які не мають відповідних ліцензій

Порошенко привітав перемогу ПриватБанку над Коломойським у суді в Лондоні та подякував ексголові НБУ Гонтарєвій

Детінізація ринку зерна принесла Україні в 2025р додаткові 8,5 млрд грн - Гетманцев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА