18:11 11.11.2021

Заборгованість перед пенсіонерами-переселенцями становить понад 12 млрд грн - Верещук

2 хв читати
Заборгованість перед пенсіонерами-переселенцями становить понад 12 млрд грн - Верещук

Заборгованість перед пенсіонерами, які є внутрішньо переміщеними особами та проживають на підконтрольній території України, становить понад 12 млрд грн, повідомила віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Вчора було засідання Кабінету Міністрів, ухвалу підписано, ви можете ознайомитись на сайті – порядок виплати таких заборгованостей. На 2022 рік планується 6,2 млрд грн і на 2023 рік - 6 млрд. Усього заборгованість десь приблизно така. Це для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольній території, є верифікованими та одержують пенсії у пенсійному фонді. Решту обговорюватимемо, доопрацьовуватимемо в законодавстві, бо там проблема набагато ширша, і ми про неї знаємо", - сказала Верещук на конференції у Києві в четвер.

Як повідомлялося, на засіданні 10 листопада Кабмін затвердив порядок виплати невиплачених за минулий період пенсій внутрішньо переміщеним особам. Порядок регламентує виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), невиплачених за період до місяця поновлення їх виплати, внутрішньо переміщеним особам та особам, які відмовилися від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи й зареєстрували місце проживання та постійно проживають на контрольованій Україною території.

Цей порядок також покликаний урегулювати питання виплати пенсій, недоотриманих у зв'язку зі смертю пенсіонера серед переселенців та осіб, які проживали на окупованій території та не були взяті на облік переміщеної особи на контрольованій території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

Турецька Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн

Операційні витрати "АТБ" на альтернативне забезпечення електроенергією зросли вдев’ятеро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА