17:50 19.11.2021

"Нафтогаз" створює новий корпоративний центр на вул. Михайлівській у Києві

1 хв читати
"Нафтогаз" створює новий корпоративний центр на вул. Михайлівській у Києві

НАК "Нафтогаз України" формує новий корпоративний центр, який буде розміщуватися на вул.Михайлівській у Києві, повідомляється в прес-релізі компанії в п'ятницю.

Як поінформували в НАК, центр буде створено на основі ефективності, прозорості, він забезпечить високу якість управління та взаємодії із зовнішніми партнерами.

"Новий корпоративний центр стане уособленням нашого підходу до роботи в нових умовах. Висока швидкість, краща ефективність взаємодії, налагоджені процеси, відкритість до нових ідей, готовність до побудови нових бізнесів", - зазначила директор з Управління персоналом та соціальної політики "Нафтогазу" Олена Бойченко, слова якої наведено в прес-релізі.

Новий центр стане майданчиком для взаємодії між підприємствами "Нафтогазу" і партнерами – інвесторами, медіа, експертним середовищем.

Як зазначила Бойченко, локація, в якій буде сформовано Корпоративний центр НАК, відповідає новим підходам компанії.

"Будівля утилітарна, структурована за принципом "open space", інтер'єр витриманий в сучасному і демократичному стилі", – доповнила Бойченко.

Згідно з прес-релізом, компанія вивільнить стару адміністративну будівлю на вул. Богдана Хмельницького, яка перебуває в аварійному стані і потребує реконструкції.

"Компанія усвідомлює історичне та архітектурне значення цієї будівлі і зробить все необхідне для її реставрації та відновлення", - наголосили в НАК.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА