Інтерфакс-Україна
17:47 22.11.2021

Україна та Австрія мають значний потенціал розвитку торгово-економічного співробітництва - Шмигаль

1 хв читати
Україна та Австрія мають значний потенціал розвитку торгово-економічного співробітництва - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль упевнений, що Україна та Австрія мають значний потенціал розвитку торгово-економічного співробітництва.

"Посилення двосторонньої співпраці обговорили під час онлайн-зустрічі з канцлером Австрії Александером Шалленбергом. Товарообіг між нашими країнами цього року вже сягнув майже $1,2 млрд. Впевнений, що Україна й Австрія мають значний потенціал розвитку торгово-економічного співробітництва", - написав він у Telegram-каналі.

Зазначається, що прем'єр подякував австрійській стороні за підтримку ініціативи започаткування щорічного спільного бізнес-форуму під патронатом очільників урядів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА