20:26 23.11.2021

Постраждалі від стихійних лих у 2019 році отримали $32 млрд безоплатної допомоги

2 хв читати
Постраждалі від стихійних лих у 2019 році отримали $32 млрд безоплатної допомоги

У 2019 році глобальний обсяг фінансування заходів із надання допомоги при стихійних і гуманітарних лихах становив $32 млрд, що дещо менше, ніж роком раніше, свідчить звіт дослідницької компанії Candid.

Ця тенденція визначилася на тлі того, що масштаб фінансових і людських втрат від таких катастроф у 2019 році, за даними Центру досліджень у сфері епідеміології лих (CRED, The Centre for Research on the Epidemiology of Disasters), був нижчим за середні історичні показники.

Найбільший внесок у боротьбу зі стихійними лихами та гуманітарними кризами в 2019 році - $22 млрд - було забезпечено завдяки Організації економічного співробітництва та розвитку. Благодійні фонди та громадські організації пожертвували $352 млн. Понад половина цієї суми пішла на заходи з відновлення зруйнованого, допомогу постраждалим, загалом на відновлення нормальних умов життя.

"Необхідне стійке фінансування спільнот, які постраждали від стихійних лих, оскільки відновлення потребує багато часу", - заявила Грейс Сато, директор з досліджень Candid.

У звіті відзначається внесок приватних благодійників, які брали участь у фінансуванні через фонди та благодійні онлайн-платформи. Серед найбільших фондів називаються Fidelity Charitable і Vanguard Charitable, які надали на цільову підтримку постраждалим $20,5 і $6 млн відповідно.

Серед найбільш масштабних стихійних лих 2019 року - ураган Доріан, від якого серйозно постраждали Багамські острови та східні території США. Лісові пожежі охопили Каліфорнію, Австралію та басейн Амазонки, а циклон Ідай призвів до повеней і масових руйнувань у Малаві, Мозамбіку та Зімбабве.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА