Інтерфакс-Україна
17:58 24.11.2021

Міненерго звільнило голову "Оператора ринку" Сутченка – джерело

1 хв читати
Міненерго звільнило голову "Оператора ринку" Сутченка – джерело

В.о. директора ДП "Оператор ринку" Романа Сутченка звільнено з посади, повідомило джерело в Міністерстві енергетики.

"Так, наказ міністерства про звільнення є", - сказав співрозмовник "Енергореформи", додавши, що після отримання прав на управління майновим комплексом ДП і зміни статуту міністерство отримало право вирішувати питання із призначенням його керівництва.

За його словами, також має бути рішення Кабінету Міністрів про скасування розпорядження щодо призначення Сутченка рік тому.

Згідно з інформацією на "Урядовому порталі", поки що такого розпорядження не оприлюднено. Водночас, як випливає з практики, Міненерго здебільшого не оприлюднює кадрових наказів на своєму сайті.

Як повідомлялося, Сутченка було призначено в.о. директора ДП розпорядженням уряду від 21 жовтня 2020 року, того самого дня було звільнено з посади директора ДП Володимира Євдокімова.

До того як очолити "Оператора ринку", Сутченко був першим заступником генерального директора ВП "Енергоатом-Трейдинг", а також працював начальником відділу фінансово-економічного та нормативного супроводу "Енергоатома".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група "Текстиль-Контакт" за роки війни інвестувала у розвиток близько $14,5 млн – власник

Glovo за 7 років в Україні інвестував понад EUR160 млн, в 2025 інвестує EUR25 млн – гендиректорка в Україні

Попит на зарядні станції виріс у 3,5 раза, ціни виросли на 10-20% – "Фокстрот"

ОККО планує запустити свою першу ВЕС Іваничі 147 МВт в кінці 2025 - I кв. 2026 рр. – СЕО

Голова ДПС: Наразі відсутні законодавчі ініціативи щодо збільшення ставок оподаткування основних прибутків

Гендиректор "Філіп Морріс Україна": Через заборону продажу рідин для вейпів "тінь" у сегменті зросла, податкові втрати сягають 5 млрд грн

Тіньовий тютюновий ринок може повернутись до рівня 2024р. через частку податків в ціні

"Укрнафта" дослідила 1330 кв. км площ за 3 роки за допомогою 3D сейсморозвідки

Спрощеною зміною цільового призначення сільгоспземлі скористалось вже 171 підприємство з 14 областей – нардеп

Непокрита потреба у зовнішньому фінансуванні України на 2026-2027 рр. сягає близько $60 млрд – міністр фінансів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА