Інтерфакс-Україна
18:01 26.11.2021

Рада найближчого тижня поки що не планує ухвалювати у другому читанні держбюджет-2022 - нардеп Железняк

1 хв читати
Рада найближчого тижня поки що не планує ухвалювати у другому читанні держбюджет-2022 - нардеп Железняк

Порядок денний найближчого пленарного тижня Верховної Ради не передбачає розгляду питання про ухвалення у другому читанні законопроекту про державний бюджет України на 2022 рік, повідомив голова фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Наступний парламентський тиждень обіцяє бути яскравим. По-перше, звернення президента в середу… По-друге, влада не втрачає сподівання, і перші питання наступного пленарного тижня - звіт ТСК щодо "вагнерівців", який зірвав минуле пленарне засідання, і податковий законопроект №5600, який вже неодноразово переносили на порядку денному. По-третє, у четвер парламент голосуватиме за додаткове фінансування піар-проектів Офісу президента - дороги (законопроект №6298) та "ковідну" супер-тисячу (законопроект №6297). Як не дивно, але на порядку денному поки що немає питання про ухвалення бюджету-2022", - написав депутат у своєму Telegram-каналі у п'ятницю.

Оприлюднена Железняком інформація підтверджується також даними проекту порядку денного на пленарний тиждень із 30 листопада до 3 грудня, який доступний на сайті парламенту.

Як повідомлялося, 2 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №6000 "Про державний бюджет України на 2022 рік" 273 голосами.

Згідно з нормами Бюджетного кодексу, парламент має до 1 грудня ухвалити держбюджет у цілому як закон.

 

ОСТАННЄ

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

Монети номіналом 10 копійок з 1 жовтня поступово вилучатимуться з обігу – НБУ

ФДМУ виставив на приватизацію державну частку в АТ "Завод "Квант" у Києві за 172,9 млн грн

Великий розрив між середньою і мінімальною зарплатою на 2026р свідчить про високий рівень тіньової економіки - Жолнович

Обсяг нового будівництва житла в Україні в I пів.-2025 виріс на 45% - Держстат

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА