Інтерфакс-Україна
10:27 01.12.2021

Президент Зеленський внесе законопроект про економічний паспорт українця

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський планує до 10 грудня внести до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт українця.

"Я хочу подякувати Верховній Раді України – вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує ренту: плату за використання природних ресурсів. Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня вперше за всю історію я внесу законопроект про економічний паспорт українця", - заявив глава держави у щорічному посланні про внутрішнє та зовнішнє становище України, виступаючи з трибуни парламенту в середу.

Він пояснив, що відповідно до цього законопроекту кошти від плати за використання надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України, які після досягнення повноліття вони зможуть використати для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

"Завдяки цим двом законам, нарешті, наші чи чиїсь олігархи стануть справжніми інвесторами у майбутнє наших дітей – я їх вітаю. І це буде вперше за роки нашої незалежності", – додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА