19:36 03.12.2021

"БТС Брокер" має намір запустити мобільний застосунок Bond.Ua з торгівлі ОВДП

1 хв читати
"БТС Брокер" має намір запустити мобільний застосунок Bond.Ua з торгівлі ОВДП

Торговельник цінними паперами "БТС Брокер" (Київ) планує запустити мобільний застосунок із торгівлі облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП).

Директор і співвласник "БТС Брокер" Роман Осипов повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що наразі програма під назвою Bond.Ua перебуває на стадії тестування і буде запущена в "найближчими тижнями".

Як повідомлялося, фінансова група ICU наприкінці жовтня запустила платформу ICU Trade – інформаційний сайт online.icu і торговельну систему ICU Trade, яка дає змогу інвесторам торгувати ОВДП онлайн із миттєвими гарантованими розрахунками, зокрема з мобільних пристроїв.

Інвестиційна компанія Dragon Capital та сайт "Мінфін" із придбаного Dragon цього року Treeum Holdings Limited заявили про плани запуску в першому кварталі 2022 року мобільного застосунку Multi Invest для широкої аудиторії приватних інвесторів із мінімальною сумою інвестицій від 1 тис. грн.

Згідно з інформацією, що є на ринку, над мобільним застосунком, через який клієнти могли б купувати цінні папери, зокрема іноземні, активно працює Альфа-Банк, і він також може бути запущений уже найближчим часом.

ТОВ "БТС Брокер" працює на ринку торгівлі цінними паперами з 2017 року. Директором, співзасновником та основним бенефіціаром є Роман Осипов. За даними Нацреєстру, співзасновниками також є Андрій Перевертун, Євген Кореньков, Ярослав Обуховський, Віктор Палій, Лідія Мудра, Олександра Федченко, Олександр Дубінін, Дмитро Голіонко, Андрій Таран та Катерина Сінілова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА